




З'єднувач п'яти вивідний 80мм 1”М×1”F×1”F×1/4”Mx1/4”F AQUATICA (779598)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З'єднувач п'яти вивідний 80мм 1”М×1”F×1”F×1/4”Mx1/4”F AQUATICA (779598)
Технічні дані:
- Довжина (мм): 80
- Діаметр різьби: 1 "М × 1" F × 1 "F × 1/4" M×1 4 "F
- Матеріал: латунь
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Aquatica |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
З'єднувач |
|
Матеріал |
Латунь |
|
Різьба |
1"Мx1"Fx1"Fx1/4"Mx1/4"F |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Довжина, мм |
80 мм |
|
Маса брутто, кг |
0.198 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.198 кг |
| Тип запчастини | З'єднувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 779598 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Торговельна марка | Aquatica |
| Різьба | 1"Мх1"Fx1"Fx1/4"Mx1/4"F |
| Довжина, мм | 80 мм |
| Матеріал | Латунь |
- Ціна: 252 ₴





