



Насос відцентровий вертикальний багатоступінчастий 380В 2.2 кВт Hmax 86м Qmax 100л/хв LEO 3.0 EVP4-7 (7754563)
Насос відцентровий багатоступінчастий вертикальний 380В 2.2кВт Hmax 86м Qmax 100л/хв LEO 3.0 EVP4-7 (7754563)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для підвищення тиску в магістральних водопроводах і в висотних будинках. Можуть застосовуватися в якості допоміжного обладнання для підвищення тиску в промислових цілях, підвищення тиску для сплінкерне і краплинного зрошення теплиць і парників, систем кондиціонування повітря, охолоджуючих систем і т.д.
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу і вологи.
Насосна частина:
- Корпус: нержавіюча сталь AISI 304 / чавун з антикорозійною обробкою
- Робоче колесо: технополімер
- Вал двигуна: нержавіюча сталь
- Еліптичний фланець 2шт. з внутрішнім різьбленням (1") - встановлені на корпусі насоса
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Підшипник: кочення (C&U)
- Обмотки статора: мідь
- Напруга: U 3 ~ 400 ± 10% В
- Частота: 50 Гц
- Клас ізоляції: F
- Клас захисту: IP55
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40 ºС
- Максимальна температура рідини: + 60 ºС
- Максимальний тиск в робочій камері насоса: до 17 бар
- Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
- Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці

|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
24 |
|
Комплектація |
Насос в зборі, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
багатоступінчасті |
|
Потужність, Вт |
2200 |
|
Максимальний напір, м |
86 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
100 |
|
Кількість фаз |
Трифазний |
|
Напруга, В |
U 3 ~ 400 ± 10% В |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
Y4.5 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Час безперервної роботи, год |
S1 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Технополимер |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
|
Обмотка статора двигуна |
Мідь |
|
Механічне ущільнення |
Кераміка/графіт |
|
Клас ізоляції |
F |
|
Клас захисту |
IP55 |
|
Перекачувана рідина |
Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
|
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) |
1 |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
1 |
|
Максимально допустимий тиск, бар |
16 |
|
Матеріал корпусу |
Нержавіюча сталь AISI 304/чавун з антикорозійною обробкою |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
60 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм |
2 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Ширина, мм |
210 |
|
Висота, мм |
545 |
|
Маса брутто, кг |
24.85 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
575 |
|
Ширина упаковки, мм |
220 |
|
Висота упаковки, мм |
265 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 86 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 24.85 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP55 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 545 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Тип | Відцентрові |
| Тип Гідроакумулятора | Вертикальний |
| Напір | 86 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Максимальна продуктивність л/м | 100 |
| Діаметр всмоктуючого патрубка DN1, " (дюйм) | 1 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 70 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Номінальна сила струму I(А) | Y4.5 |
| Артикул | 7754563 |
| Час безперервної роботи, год | S1 |
| Клас ізоляції | F |
| Напір min, м | 43 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Офіційна гарантія | 24 місяці |
| Торговельна марка | Leo |
| Продуктивність min, л/хв | 16.7 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Кількість фаз | Трифазний |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 60 |
| Номінальний напір, м | 68 |
| Максимально допустимий тиск, бар | 16 |
| Ширина, мм | 210 мм |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Висота, мм | 545 |
| Маса, кг | 24.9 |
| Клас захисту | IP55 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Комплектація | Насос в зборі, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Напруга, В | 380 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 2 |
| Частота, Гц | 50 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| М | 2,2 |
- Ціна: 15 160 ₴
