




Насос відцентровий 0.75 кВт Hmax 19 м Qmax 250 л/хв AQUATICA 1DKa-20 (775074)
Насос відцентровий 0.75 кВт Hmax 19 м Qmax 250 л/хв AQUATICA 1DKa-20 (775074)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах низького тиску, зрошувальних систем присадибних ділянок та городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючих реле, контролерів тиску).
Установка устаткування повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу і вологи.
Насосна частина
- Матеріал корпусу - чавун
- Діаметр патрубка - 1"×1"
- Режим роботи - S1
- Максимально допустимий тиск, бар - 5
- Робоче колесо - технополімер
Електродвигун
- Статор - з холоднокатаної сталі з вбудованим в обмотку термозахистом
- Обмотка статора - мідь
- Вал двигуна - нержавіюча сталь AISI304
- Клас захисту - IP44
- Клас ізоляції - В
- Кількість фаз - 1
- Напруга, В - 220–240
- Частота мережі, Гц - 50
- Частота обертання, об/хв - 2900
- Довжина кабеля, м - 0.3 м

|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Aquatica |
|
Гарантія, міс |
18 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
|
|
Потужність, Вт |
750 |
|
Максимальний напір, м |
19 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
250 |
|
Кількість фаз |
1 |
|
Напруга, В |
220–240 |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
3.0 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI304 |
|
Робоче колесо |
Технополімер |
|
Обмотка статора двигуна |
Мідь |
|
Клас ізоляції |
B |
|
Клас захисту |
IP44 |
|
Довжина кабелю, м |
0.3 |
|
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) |
1 |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
1 |
|
Максимально допустимий тиск, бар |
5 |
|
Матеріал корпусу |
Чавун |
|
Максимальна кількість обертів, об/хв |
2900 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Маса брутто, кг |
13 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 19 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 0.3 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 775074 |
| Торговельна марка | Aquatica |
| Клас ізоляції | B |
| Довжина кабелю, м | 0.3 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип | Відцентрові |
| Максимальна кількість обертів, об/хв | 2900 |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Максимально допустимий тиск, бар | 5 |
| Клас захисту | IP44 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Напір | 19 |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 3 912 ₴




