
Макловица натуральная 40×140мм SIGMA (8303551)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Макловиця натуральна 40×140мм SIGMA (8303551) - натуральний, виварений і підстрижений ворс прикріплений до пластикової основи за допомогою нікельованого затиску. Пензлик має пластикову ручку з отвором для підвішування, пластиковий гак для кріплення інструменту на ємності з наносимим матеріалом.
Цей вид пензлів має набагато більший розмір ніж звичайний пензель. Пов'язано це в першу чергу з тим, що він призначений для обробки великих поверхонь. Використовується як для забарвлення, так і для нанесення клейових сумішей, розмивання і очищення.
Підходить для роботи з усіма типами ЛФМ. Основною перевагою макловиці перед плоским пенздем є її висока продуктивність за рахунок більшої кількості ворсу, більшої площі зіткнення з оброблюваної поверхнею.
Характеристики:
· Натуральна щетина
· Пластикова ручка
· Довжина щетини 40 мм
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Sigma |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
Макловиця натуральна |
|
Матеріал ручки |
Пластик |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Товщина, мм |
40 |
|
Ширина, мм |
140 |
|
Маса брутто, кг |
0.194 |
Купить макловицу Sigma Вы можете, оформив заказ в нашем интернет-магазине с помощью простой формы, доставка осуществляется по всей Украине. Если у Вас возникли вопросы, Вы можете позвонить по указанным номерам телефонов или заказать обратный звонок. Специалисты нашего интернет-магазина предоставят Вам подробные консультации и помогут сделать правильный выбор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Тип малярной кисти | Макловица |
| Материал ворса | Натуральная щетина |
| Материал ручки | пластмасса |
| Вес | 194 г |
| Состояние | Новое |
| Габариты | |
| Ширина | 140 мм |
| Длина ворса | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8303551 |
| Минимальная партия заказа, шт | 1 |
| Официальная гарантия | От производителя |
| Ширина, мм | 140 мм |
| Толщина (мм) | 40 |
- Цена: 104 ₴
