




Пистолет термоклеевой автономный Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Пістолет термоклеевой автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241)
Даний клейовий пістолет є бездротовою моделлю, тобто може працювати як від батарейок так і від акумуляторів, самого доступного типу АА. Це дає великі зручності в роботі. Для збереження і зменшення розсіювання тепла на наконечнику, який виготовлений з металу, є спеціальна накладка з силікону.
Бездротовий клейовий пістолет Sigma 2721241 має ще ряд переваг
· плавний курочний хід
· нагрів за часом від 3 до 4 хвилин
· витрата клею від 3 до 5 г/хв
· для збільшення тривалості роботи до 45 хв - використовуйте акумулятори
· температура роботи до 150 ºС
· дана модель клейового пістолета поставляється в комплекті зі стрижнями Ø7×10мм в кількості 3 шт
· невелика вага
Пістолет термоклейовий автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241) відмінно впорається зі всілякими завданнями пов'язаними з проектами в області DIY, handmade, підробками та ін. З легкістю впорається з віддаленою роботою як з деревом, папером, картоном, так і з пластиком і іншими матеріалами.

|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Sigma |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Потужність, Вт |
8 Вт |
|
Діаметр клейового стрижня, мм |
Ø8.0 мм |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Маса, кг |
0.240 |
|
Розмір |
Ø - 8.0 мм |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Тип упаковки |
блістер |
Купить пистолет термоклеевой автономный Sigma Вы можете, оформив заказ в нашем интернет-магазине с помощью простой формы, доставка осуществляется по всей Украине. Если у Вас возникли вопросы, Вы можете позвонить по указанным номерам телефонов или заказать обратный звонок. Специалисты нашего интернет-магазина предоставят Вам подробные консультации и помогут сделать правильный выбор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Диаметр стержня | 8 мм |
| Максимальная рабочая температура | 150 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2721241 |
| Тип упаковки | блистер |
| Официальная гарантия | От производителя |
| Мощность, Вт | 8 Вт |
| Масса, кг | 0.240 |
| Диаметр клеевого стержня, мм | Ø8.0 мм |
- Цена: 385 ₴


