
Шпательная лопатка нержавеющая Profi 120мм SIGMA (8322151)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Шпательна лопатка нержавіюча Profi 120мм SIGMA (8322151) призначена для виконання штукатурно-оздоблювальних робіт: нанесення, вирівнювання, згладжування різноманітних будівельних розчинів на площині, а також для демонтажу шпалер, фарби і аналогічних матеріалів.
Характеристики:
· Нержавіюче поліроване полотно
· Ударостійкий пластик з термопластичним гумовим покриттям
· Ультрасучасний екологічно чистий матеріал класу полімерів, одержаний за допомогою безвідходних технологій виробництва
· Підвищена міцність і гнучкість
· Зносостійкість, довговічність і економічність
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Sigma |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
Profi |
|
Матеріал полотна |
Полірована нержавіюча сталь |
|
Матеріал ручки |
Ударостійкий пластик з термопластичним гумовим покриттям |
|
Ширина полотна, мм |
120 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Маса брутто, кг |
0.213 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | пластмасса |
| Вес | 213 г |
| Состояние | Новое |
| Габариты | |
| Ширина лезвия | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8322151 |
| Ширина полотна, мм | 120 мм |
| Официальная гарантия | От производителя |
| Материал полотна | Полированная нержавеющая сталь |
| Масса брутто, кг | 0.213 кг |
- Цена: 117 ₴
