

Станція 0.5кВт Hmax 41м Qmax 60л/мін (самовсачущий насос) 24л LEO (77621)
Станція водопостачання обладнана гідроакумулятором об’єму 24 літри і автоматикою. Станція призначена для перекачування чистої води і може використовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і хлопців.
Встановлення обладнання повинне відбуватися в місцях, захищених від атмосферної дії та вологи.
Конструкція:
- Корпус насосної частини: чугун;
- Кожух двигуна: алюміній;
- Вал двигуна: нержавілий сталь;
- Робоче колесо: технополімер;
- Ежектор: технополімер;
- Віддзеркалювач: нержавіюча сталь;
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт;
- Гідроакулятор: сталь.
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
18 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
самовсмоктуючі |
|
Потужність, Вт |
500 |
|
Максимальний напір, м |
41 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
60 |
|
Кількість фаз |
Однофазний |
|
Напруга, В |
220 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Технополімер |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом |
|
Обмотка статора двигуна |
Мідь |
|
Механічне ущільнення |
Кераміка/графіт |
|
Клас ізоляції |
F |
|
Клас захисту |
IPX4 |
|
Довжина кабелю, м |
1 |
|
Перекачувана рідина |
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
|
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) |
1 |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
1 |
|
Матеріал корпусу |
Чавун з антикорозійною обробкою |
|
Об'єм бака, л |
24 |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
40 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
Максимальна висота всмоктування, м |
9 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Довжина, мм |
490 |
|
Маса, кг |
15.9 |
|
Ширина, мм |
314 |
|
Висота, мм |
525 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
537 |
|
Ширина упаковки, мм |
330 |
|
Висота упаковки, мм |
540 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 776221 |
| Напір max, м | 41 |
| Матеріал корпусу | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Клас ізоляції | F |
| Обсяг бака, л | 24 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Продуктивність max, л/хв | 60 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Знятий з виробництва | Так |
| Довжина, мм | 490 мм |
| Ширина, мм | 314 мм |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Висота, мм | 525 |
| Маса, кг | 15.9 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Напруга, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Максимальна висота всмоктування, м | 9 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр всмоктуючого патрубка DN1, " (дюйм) | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 537 |
| Висота упаковки, мм | 540 |
| Ширина упаковки, мм | 330 |
| М | 11 |
- Ціна: 6 510 ₴
