

Диск гальмівний передній ВАЗ 2112 d14 Bosch 0 986 479 346
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний передній ВАЗ 2112 d14 Bosch 0 986 479 346 призначений для встановлення на передню вісь автомобіля. Забезпечує стабільне та ефективне гальмування, має високу зносостійкість та точну геометрію, що гарантує безпечну роботу гальмівної системи. Відповідає стандартам якості Bosch та підходить для автомобілів ВАЗ 2112 з передніми дисковими гальмами 14".
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2112 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 479 346 |
| Стан | Новий |
| Висота | 42.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
- Ціна: 1 044 ₴
