

Насос каналізаційний 1.5 кВт Hmax 22 м Qmax 550 л/хв LEO 3.0 50WQD8-20-1.5F (773813)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос каналізаційний 1.5кВт Hmax 22м Qmax 550л/хв LEO 3.0 50WQD8-20-1.5F (773813)
Занурювальні каналізаційні електронасоси для відводу стічних вод. Вони поєднують в собі високу ефективність в найнесприятливіших умовах. Двоканальне робоче колесо, забезпечує високу стійкість проти засмічень, високий гідравлічний ККД при великих подачах, стабільну роботу без турбулентних завихрень.
Насоси цієї серії зручні при монтажі та обслуговуванні. Можливий як монтаж на автоматичні швидкорознімні муфти, так і вільна установка для мобільної експлуатації насоса.
Комбінація компактної конструкції з можливістю подачі високого тиску робить дані насоси ідеальним рішенням для колодязів, як з тимчасової, так і зі стаціонарною установкою.
Насоси серії WQ застосовують для:
- Осушення заболочених ділянок і полив полів в сільському господарстві
- Земляні роботи
- Рибні господарства
- Дренажні колодязі
Насосна частина:
- Корпус: чавун з антикорозійною обробкою
- Робоче колесо: чавун з антикорозійною обробкою
- У комплектацію входить кутовий перехідник-з'єднувач (з прокладкою і кріпленням)
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, водяного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Підшипник: кочення (C&U)
- Обмотка статора: мідь
- Напруга: U 1 ~ 230 ± 10% В
- Частота: 50 Гц
- Клас ізоляції: B
- Клас захисту: IP68
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Довжина кабелю: 8 м
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40 ºС
- Максимальний тиск в робочій камері насоса: до 12 бар
- Водневий показник води (рН): 5 - 9
- Максимальна щільність рідини: 1.3 × 103 кг/м³
- Глибина занурення під дзеркало води: до 10 м
- Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці
- Допускається перекачування частинок, розмір яких не перевищує вільний прохід робочого колеса
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
24 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
каналізаційні |
|
Потужність, Вт |
1500 |
|
Максимальний напір, м |
22 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
417 |
|
Напруга |
U 1 ~ 230 ± 10% В |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
10.0 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Чавун з антикорозійною обробкою |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, водяного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом |
|
Обмотка статора двигуна |
Мідь |
|
Клас ізоляції |
B |
|
Клас захисту |
IP68 |
|
Довжина кабелю, м |
8 |
|
Перекачувана рідина |
Допускається перекачування частинок, розмір яких не перевищує вільний прохід робочого колеса |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, (мм) |
50 |
|
Матеріал корпусу |
Чавун з антикорозійною обробкою |
|
Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м |
до 10 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Об'єм, м³ |
0.034086 |
|
Маса брутто, кг |
26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 22 м |
| Пропускна здатність | 33 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773813 |
| Клас ізоляції | B |
| Довжина кабелю, м | 8 |
| Номінальна сила струму I(А) | 10.0 |
| Перекачувана рідина | Допускається перекачування частинок, розмір яких не перевищує вільний прохід робочого колеса |
| Офіційна гарантія | 24 місяці |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, водяного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Маса брутто, кг | 26 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 10 |
| Частота, Гц | 50 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Діаметр напірного патрубка DN2, (мм) | 50 |
| Об'єм, м3 | 0.034086 |
| Максимальна продуктивність л/м | 550 |
- Ціна: 20 111 ₴
