


Насос каналізаційний 380 В 5.5 кВт Hmax 44 м Qmax 500 л/хв LEO 3.0 50WQ15-40-5.5 (7738173)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос каналізаційний 380В 5.5кВт Hmax 44м Qmax 500л/хв LEO 3.0 50WQ15-40-5.5 (7738173)
Занурювальні каналізаційні електронасоси для відведення стічних вод. Вони поєднують у собі високу ефективність у найнесприятливіших умовах. Двоканальне робоче колесо забезпечує високу стійкість проти засмічень, високий гідравлічний ККД при великих подачах, стабільну роботу без турбулентних завихрень.
Насоси цієї серії зручні під час монтажу та обслуговування. Можливий як монтаж на автоматичній швидкороз'ємній муфті, так і вільне встановлення для мобільної експлуатації насоса.
Комбінація компактної конструкції з можливістю подачі високого тиску робить ці насоси ідеальним рішенням для колодязів, як з тимчасовим, так і зі стаціонарним встановленням.
Насоси серії WQ застосовують для:
- Осушення заболочених ділянок і полив полів у сільському господарстві
- Земляні роботи
- Рибні господарства
- Дренажні колодязі
Насосна частина:
- Корпус: чавун з антикорозійною обробкою
- Робоче колесо: чавун з антикорозійною обробкою
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, водяного охолодження
- Підшипник: кочення (C&U)
- Обмотка статора: мідь
- Напруга: U 3 ~ 400 ± 10% В
- Частота: 50 Гц
- Клас ізоляції: B
- Клас захисту: IP68
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Довжина кабелю: 8 м
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40ºС
- Максимальний тиск у робочій камері насоса: до 12 бар;
- Водневий показник води (рН): 5 - 9
- Максимальна щільність рідини: 1.3 х 103 кг/м³
- Глибина: 1.3 х 103 кг/м³
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
24 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
каналізаційні |
|
Потужність, Вт |
5500 |
|
Максимальний напір, м |
44 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
500 |
|
Напруга |
U 3 ~ 400 ± 10% В |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
Δ20.2/Y11.7 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Чавун з антикорозійною обробкою |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, водяного охолодження |
|
Обмотка статора двигуна |
Мідь |
|
Клас ізоляції |
B |
|
Клас захисту |
IP68 |
|
Довжина кабелю, м |
8 |
|
Перекачувана рідина |
Допускається перекачування частинок, розмір яких не перевищує вільний прохід робочого колеса |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, (мм) |
50 |
|
Матеріал корпусу |
Чавун з антикорозійною обробкою |
|
Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м |
до 10 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Об'єм, м³ |
0.073875 |
|
Маса брутто, кг |
73 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 44 м |
| Пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Вага | 73 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7738173 |
| Клас ізоляції | B |
| Довжина кабелю, м | 8 |
| Номінальна сила струму I(А) | Δ20.2/Y11.7 |
| Перекачувана рідина | Допускається перекачування частинок, розмір яких не перевищує вільний прохід робочого колеса |
| Офіційна гарантія | 24 місяці |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, водяного охолодження |
| Маса брутто, кг | 73 |
| Потужність, Вт | 5500 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 10 |
| Частота, Гц | 50 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Діаметр напірного патрубка DN2, (мм) | 50 |
| Об'єм, м3 | 0.073875 |
- Ціна: 56 543 ₴
