




Насос багатоступінчастий горизонтальний 1.1кВт Hmax 30м Qmax 250л/хв нерж LEO 3.0 ECHm10-30 (775656)
Насос багатоступінчастий горизонтальний 1.1кВт Hmax 30м Qmax 250л/хв нерж LEO 3.0 ECHm10-30 (775656)
Насоси даної серії застосовуються для побутового водопостачання, поливу садів і оранжерей, в тваринництві і розведенні риби, водовідведенні, в промисловості і будівництві, системах центрального кондиціонування і опалення, а також для підвищення тиску.
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу і вологи.
Насосна частина:
- Корпус: чавун з антикорозійною обробкою / нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо: нержавіюча сталь AISI 304
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Підшипник: кочення (C&U)
- Обмотка статора: мідь
- Напруга: U 1 ~ 230 ± 10% В
- Частота: 50 Гц
- Клас ізоляції: F
- Клас захисту: IP54
- Довжина кабелю: 0,2 м
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40ºС
- Максимальна температура рідини: + 85ºС
- Максимальний тиск в робочій камері насоса: до 10 бар
- Максимальна висота всмоктування: до 8 м
- Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
- Водневий показник води (рН): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
24 |
|
Комплектація |
Насос в зборі, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
багатоступінчасті |
|
Потужність, Вт |
1100 |
|
Максимальний напір, м |
30 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
250 |
|
Кількість фаз |
Однофазний |
|
Напруга |
U 1 ~ 230 ± 10% В |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
6.8 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом |
|
Обмотка статора двигуна |
Мідь |
|
Механічне ущільнення |
Кераміка/графіт |
|
Клас ізоляції |
F |
|
Клас захисту |
IP54 |
|
Довжина кабелю, м |
0.2 |
|
Перекачувана рідина |
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
|
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) |
1 1/2 |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
1 1/4 |
|
Максимально допустимий тиск, бар |
10 |
|
Матеріал корпусу |
Нержавіюча сталь AISI 304 / чавун з антикорозійною обробкою |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
85 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
Максимальна висота всмоктування, м |
8 |
|
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм |
2 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Довжина, мм |
460.5 |
|
Ширина, мм |
165 |
|
Висота, мм |
204.5 |
|
Маса брутто, кг |
23.7 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
503 |
|
Ширина упаковки, мм |
235 |
|
Висота упаковки, мм |
268 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Максимальний напір | 30 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Максимальна температура робочої рідини | 85 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Вага | 23.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип двигуна | Асинхронні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 460.5 мм |
| Висота | 204.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 775656 |
| Напір min, м | 16.9 |
| Клас ізоляції | F |
| Довжина кабелю, м | 0.2 |
| Номінальна сила струму I(А) | 6.8 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Офіційна гарантія | 24 місяці |
| Продуктивність min, л/хв | 33 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 167 |
| Робоче колесо | Неіржавка сталь AISI304 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Маса брутто, кг | 23.7 |
| Час безперервної роботи, год | S1 |
| Номінальний напір, м | 21.4 |
| Довжина, мм | 460.5 |
| Ширина, мм | 165 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 85 |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Висота, мм | 204.5 |
| Максимально допустимий тиск, бар | 10 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Клас захисту | IP54 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 2 |
| Частота, Гц | 50 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
| Комплектація | Насос в зборі, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр всмоктуючого патрубка DN1, " (дюйм) | 1 1/2 |
| Довжина упаковки, мм | 503 |
| Висота упаковки, мм | 268 |
| Ширина упаковки, мм | 235 |
| Максимальна продуктивність л/м | 250 |
- Ціна: 23 289 ₴
