



Диск гальмівний ВАЗ 2101 передній (Bosch), 107982, 0 986 479 988
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний ВАЗ 2101 передній (Bosch), 107982, 0 986 479 988
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 988 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 64.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 10.1 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
- Ціна: 2 ₴
