


Диск гальмівний 2108 (Ferodo), DDF215
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний 2108 (Ferodo), DDF215
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | DDF215 |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 42.6 мм |
| Діаметр маточини | 98 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Москвич, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2141, 112, 110, Tavria, 2104, 2105, 111 |
- Ціна: 1 296 ₴
