



Диск гальмівний 2108 Bosch BD 1864, 0986479R61
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний 2108 Bosch BD 1864, 0986479R61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 479 R61 |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | 110, 2102, Tavria |
- Ціна: 2 ₴
