Кошик
424 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Сертифікати

Для сучасних споживачів, як оптових, так і роздрібних, сертифікація є невід'ємною частиною будь-якого продукту або послуги. З точки зору продажів одна з основних задач виробника і / або постачальника - переконати потенційного покупця в тому, що заявлені властивості товару повністю збігаються з фактичними. Це єдиний спосіб, яким компанія може в повній мірі скористатися, щоб домогтися конкурентної переваги своєї пропозиції і комерційного успіху. У цьому сенсі сертифікація є важливим інструментом для створення правильного іміджу товарів / послуг і збільшення попиту в майбутньому. Саме тому на кожен з представлених товарів в інтернет магазині www.techbaza.ua є вся необхідна документація. У тому числі і сертифікати УкрСЕПРО, що показує якість і легальність імпортованої продукції, яка представлена ​​на сайті.


Всі товари мають необхідні документи і сертифікати, які свідчать про їх високу якість і надійність. А так як наша компанія techbaza.ua є зареєстрованою торговою маркою і офіційним представником в Україні заводів виробників - Ви можете бути впевнені в сервісі і гарантійному обслуговуванні після покупки.


Сертифікати на товари в інтернет магазині www.techbaza.ua

Компанії «LEO», «Aquatica», «Dongyin», «Sigma», «TAU», «Wetron», і «Katran» є професійними компаніями виробниками насосів води, сантехніки та генераторів, які представлені в категоріях нашого інтернет магазину. Саме продукція цих компаній має хороші характеристики, доступні ціни та використовується в багатьох країнах світу. Сертифікати на товари цих виробників представлені на нашому сайті, а також можна отримати за першим запитом покупця до кожної окремо взятої продукції. Для цього Ви можете зв'язатися з нашими консультантами за телефонами, які є на сайті і Вам буде надана вся необхідна документація та інформація по вибраному Вами товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner