Кошик
422 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Шнекові

ШНЕКОВІ ГЛИБИННІ НАСОСИ

Для підйому води та створення необхідного тиску в системі використовується шнековий глибинний насос. Встановлення обладнання має на меті повне занурення у воду ( деякі моделі  розміщуються на глибині від 50 метрів і більше)

За рахунок конструктивних особливостей шнековий глибинний насос спочатку вбирає рідину та виштовхує її через певний проміжок часу. Характерною особливістю для насосів шнекового типу є великий напір при малій витраті. Використовують дані моделі  в побутових та промислових умовах. 

В залежності від вида шнека, що встановлено в конструкції агрегату , прилади можеть працювати в свердловинах різної глибини. Дивлячись на це, насосне обладнання даного типу запропоновано в двох основних категоріях:

1. Стандартні. Експлуатаються в звичайних умовах - в свердловинах до 25 м.

2. Моделі, розраховані на більш важкі експлуатаційні умови ( за великої глибини)

Також до плюсів глибинних шнекових насосів можна віднести відсутність вібрації. При правильному монтажі та відповідному обслуговуванні такі прилади прослужать  без перебоїв довгий час.

Придбати якісні шнекові насоси можна в інтернет магазині ТехБаза, де запропонують велий асортимент моделей від провідних виробників за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner