Кошик
424 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Циркуляційні насоси

Циркуляційні насоси

  Організація індивідуального опалення в житлових об'єктах (будинки, квартири) і інших спорудах, має на меті обов'язкове використання такого приладу, як насос для опалення. Він також має назву циркуляційного насосу. Виріб є гідравлічним обладнанням, встановлення котрого забезпечує примусове переміщення гарячого теплоносія замкнутим колом. 

 Головна задача використання такого пристрою - досягти швидкого  та рвномірного прогрівання всієї системи опалення. Якщо будинок невеликих розмірів , то для нього достатньо природної (пасивної) циркуляції. Якщо будинок має велику площу, то така система опалення не може бути ефективною, віддалені кімнати не будуть прогріватися. Вирішити дану проблему допоможе саме побутовий циркуляційний насос. 

Класифікація насосів за видами

В залежності від конструктивних особливостей, а саме, місця де розташовано ротор, насосне обладнання для системи опалення будинку представлено двома видами. Розрізняються вони між собою особливостами функціонування.

 - Насоси, що мають сухий ротор 

У виробах даного типу ротор розташорвано в корпусі, котрий повністю герметичсний, тому з теплоносієм контактує лише крильчатка.

До характеристик таких насосів відносяться:

 • високий рівень продуктивності (ККД може досягати 80%)
 • Необхідність регулярного обслуговування (постійне чищення ущільнювальних кілець від твердих елементів, котрі потрапляють в теплоносій під час експлуатації) попереджає розгерметизацію.
 • Тривалий строк служби при правильному догляді
 • Створення шуму при умівкненні

 - Насоси з мокрим ротором

Пристрої даного типу відрізняються від попердніх моделей тим, що мають мокрий ротор. Це значить, що ротор і крильчатка знаходяться в теплоносії. В герметичному металевому корпусі знаходяться стартер та інші електричні деталі. Насоси з мокрим ротором характеризуються:

 • невисока продуктивність ( ККД складає біля 50%);
 • малим споживанням електроенергії;
 • компактністю, малою масою;
 • легкістю в обслуговуванні
 • ремонтопридатністю
 • експлуатаційний період складає 5 - 10 років;
 • практично безшумні під час роботи

Особливості

Побутові циркуляційні насоси мають корпус  стійкий до корозії. При його виготовленні використовують латунь, чугун, бронзу, нержавіючу стальта інші матеріали. Алюмінієва крильчатка, керамічний роторний вал і інші деталі, що розміщено всередині прибору також стійкі до зношення.

Насос переміщує теплоносій, впливаючи на нього центробіжною силою, котра виникає за рахунок обертання робочого колеса. Це призводить до компресії, яка забезпечує циркуляцію теплоносія.

Де придбати

Не виходячи з дому придбати насос для опалення можна в інтернет магазині ТехБаза. Наша компанія співпрацює з виробниками обладнання напряму та пропонує вигідні ціни на всі моделі циркуляційних насосів.

Замовити обладнання Європейської якості в Україні можливо з оперативною доставкою в Харкові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та інших містах. На сайті нашого онлайн магазину розташований каталог циркуляційцних насосів, де вказана вартість кожної моделі, продаж яких можливий оптом та вроздріб

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner