


Насос фонтанний 75Вт Hmax 2,7 м Qmax 2650л/год (5 форсунок) LEO (772116)
Насос фонтанний 75Вт Hmax 2,7 м Qmax 2650л/год (5 форсунок) LEO (772116)
Застосовується для створення декоративних фонтанів в басейнах і штучних водоймах.
Насосна частина:
- Корпус насосної частини: технополімер;
- Робоче колесо: технополімер;
- Вихідний патрубок: технополімер;
- Форсунки: технополімер (5 шт.).
Електродвигун:
- Тип двигуна: герметично закритий, синхронний;
- Кожух двигуна: алюміній;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: B;
- Клас захисту: IP68;
- Довжина кабелю: 5 м
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40 C;
- Максимальна температура перекачується рідини: +35 C;
- Глибина занурення під дзеркало води: до 2 м;
- Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і т. д.);
- Водневий показник води (рН): 6,5 - 8,5;
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м;
- Термін гарантійного обслуговування: 12 місяця.
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
18 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
насоси для ставків і фонтанів |
|
Потужність, Вт |
75 |
|
Максимальний напір, м |
2.7 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
44 |
|
Напруга, В |
220 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Робоче колесо |
Технополімер |
|
Тип двигуна |
Герметично закритий, синхронний |
|
Клас ізоляції |
В |
|
Клас захисту |
IP68 |
|
Довжина кабелю, м |
5 |
|
Перекачувана рідина |
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
3/4 |
|
Вихідний патрубок |
Технополімер |
|
Матеріал корпусу |
Технополімер |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
35 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм |
0.2 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Довжина, мм |
156 |
|
Ширина, мм |
105 мм |
|
Висота, мм |
118 |
|
Маса брутто, кг |
2.054 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
290 |
|
Ширина упаковки, мм |
150 |
|
Висота упаковки, мм |
150 |
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ НАСОСИ ДЛЯ ФОНТАТУ І БАСЕЙНУ
Купити насос для фонтану LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Тип | Насос для фонтану |
| Споживана потужність | 0.075 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 2650 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 118 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Для фонтанів |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 2650 л/год |
| Висота підйому води | 2.7 м |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 772116 |
| Торговельна марка | Leo |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Клас ізоляції | В |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Вихідний патрубок | Технополімер |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Герметично закритий, синхронний |
| Потужність, Вт | 75 Вт |
| Маса, кг | 2.054 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Клас захисту | IP68 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 3/4 |
| М | 0,3 |
- Ціна: 3 011 ₴
