




Насос відцентровий самовсмоктуючий 1.1 кВт Hmax 55м Qmax 90л/хв LEO (775325)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос відцентровий самовсмоктуючий 1.1кВт Hmax 55м Qmax 80л/хв LEO XJWm/15M (775325)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле , контролери тиску).
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу і вологи.
Насосна частина:
· Корпус: чавун з антикорозійною обробкою
· Робоче колесо: технополімер
· Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
· Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом
· Підшипник: кочення (C&U)
· Обмотки статора: мідь
· Напруга: U 1 ~ 230 ± 10% В
· Частота: 50 Гц
· Клас ізоляції: F
· Клас захисту: IPХ4
· Довжина кабелю: 1 м
Умови застосування:
· Максимальна температура навколишнього середовища: +40 °C
· Максимальна температура рідини: + 40 °C
· Максимальний тиск в робочій камері насоса: до 8 бар
· Максимальна висота всмоктування: до 9 м
· Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
· Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5
· Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
· Термін гарантійного обслуговування: 24 місяців
Графики зависимости производительности от создаваемого напора при частоте вращения двигателя 2850 об/мин
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
LEO |
|
Гарантія, міс |
24 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
самовсмоктуючі |
|
Потужність, Вт |
1100 |
|
Максимальний напір, м |
55 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
80 |
|
Кількість фаз |
Однофазний |
|
Напруга |
U 1 ~ 230 ± 10% В |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
7.5 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Технополимер |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
|
Обмотка статора двигуна |
Мідь |
|
Механічне ущільнення |
Кераміка/графіт |
|
Клас ізоляції |
F |
|
Клас захисту |
IPX4 |
|
Довжина кабелю, м |
1 |
|
Перекачувана рідина |
Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
|
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) |
1 |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
1 |
|
Матеріал корпусу |
Чавун з антикорозійною обробкою |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
40 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
Ширина, мм |
180 |
|
Висота, мм |
203.5 |
|
Максимальна висота всмоктування, м |
9 |
|
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм |
0.2 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Вага брутто (одиниці), кг |
14.15 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
450 |
|
Ширина упаковки, мм |
195 |
|
Висота упаковки, мм |
225 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 55 м |
| Пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 14.15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 203.5 мм |
| Довжина | 402.5 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас ізоляції | F |
| Номінальна сила струму I(А) | 7.5 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Торговельна марка | Leo |
| Продуктивність min, л/хв | 15 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Тип | Відцентрові Самоусмоктувальні |
| Клас захисту | IPX4 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр всмоктуючого патрубка DN1, " (дюйм) | 1 |
- Ціна: 7 448 ₴





