




Насос відцентровий вертикальний 0.37 кВт Hmax 22.5 м Qmax 50 л/хв (БЦПН) LEO LVSm501 (775990)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос відцентровий вертикальний 0.37 кВт Hmax 22.5 м Qmax 50 л/хв (БЦПН) LEO LVSm501 (775990)
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ЦЕНТРОБІЖНІ НАСОСИ
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, що застосовуються для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Насосна частина:
- Корпус: алюмінієвий сплав;
- Робоче колесо: алюмінієвий сплав;
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Підшипник: кочення (C&U);
- Обмотки статора: мідь;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: F;
- Клас захисту: IP44;
- Довжина кабелю: 1 м
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40ºС;
- Максимальна температура перекачується рідини: +45ºС;
- Максимальний тиск в робочій камері насоса: до 5 бар;
- Максимальна висота всмоктування: до 8 м;
- Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і т. д.);
- Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5;
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3;
- Термін гарантійного обслуговування: 18 місяця.
- Зворотний клапан з фільтром грубої очистки;
- Штуцери, кріпильні шпильки і гайки;
- Робоче колесо;
- Ремкомплект (механічне ущільнення, сальник).

|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
18 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
відцентрові |
|
Потужність, Вт |
370 |
|
Максимальний напір, м |
22.5 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
50 |
|
Кількість фаз |
Однофазний |
|
Напруга, В |
220 |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
2.5 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
|
Механічне ущільнення |
Кераміка/графіт |
|
Клас ізоляції |
F |
|
Клас захисту |
IP44 |
|
Довжина кабелю, м |
1 |
|
Перекачувана рідина |
Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
|
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) |
3/4 |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
3/4 |
|
Матеріал корпусу |
Алюмінієвий сплав |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
45 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
Максимальна висота всмоктування, м |
8 |
|
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм |
2 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Довжина, мм |
233 |
|
Висота, мм |
350 |
|
Маса брутто, кг |
8.2 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
245 |
|
Ширина упаковки, мм |
245 |
|
Висота упаковки, мм |
325 |
Купити насос відцентровий вертикальний LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Максимальний напір | 22.5 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Потужність | 0.37 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал робочого колеса | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 233 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 30 |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Номінальна сила струму I(А) | 2.5 |
| Артикул | 775990 |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | ¾ |
| Напір min, м | 9.5 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Офіційна гарантія | 18 місяців |
| Торговельна марка | Leo |
| Продуктивність min, л/хв | 10 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Тип | Відцентрові |
| Продуктивність | 0.37 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 45 |
| Номінальний напір, м | 19.5 |
| Довжина, мм | 233 мм |
| Потужність, Вт | 370 Вт |
| Висота, мм | 350 |
| Маса, кг | 8.2 |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Напруга, В | 220 |
| Діаметр всмоктуючого патрубка, " (дюйм) | ¾ |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 2 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
| Напір | 22.5 |
| Тип Гідроакумулятора | Вертикальний |
| Максимальна продуктивність л/м | 50 |
| М | 18,5 |
- Ціна: 4 813 ₴






