




Насос відцентровий 1.5 кВт Hmax 15м Qmax 1000л/хв 3" LEO 3.0 (775291)
Насос відцентровий 1.5 кВт Hmax 15м Qmax 1000л/хв 3" LEO 3.0 (775291)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового та промислового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Насосна частина:
- Корпус: чавун з антикорозійною обробкою;
- Робоче колесо: бронза;
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Підшипник: кочення (C&U);
- Обмотки статора: мідь;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: F;
- Клас захисту: ІРХ4;
- Довжина кабелю: 1 м
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40°C;
- Максимальна температура перекачується рідини: +60 C;
- Максимальний тиск в робочій камері насоса: до 6 бар;
- Максимальна висота всмоктування: до 8 м;
- Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і т. д.);
- Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5;
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3;
- Термін гарантійного обслуговування: 24 місяців.

|
ОСНОВНЫЕ ДАННЫЕ |
|
|
Торговая марка |
Leo |
|
Гарантия, мес |
24 |
|
ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ |
|
|
Тип |
центробежные |
|
Мощность, Вт |
1500 |
|
Максимальный напор, м |
15 |
|
Максимальная производительность, л/мин |
1000 |
|
Количество фаз |
Однофазный |
|
Напряжение, В |
220 |
|
Номинальная сила тока, I(А) |
11.5 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигателя |
Нержавеющая сталь AISI 304 |
|
Рабочее колесо |
Бронза |
|
Тип двигателя |
Асинхронный, закрытого типа, воздушного охлаждения, со встроенной в обмотку термозащитой |
|
Обмотка статора двигателя |
Медь |
|
Механическое уплотнение |
Керамика/графит |
|
Класс изоляции |
F |
|
Класс защиты |
IPX4 |
|
Длина кабеля, м |
1 |
|
Перекачиваемая жидкость |
Только для чистой воды без абразивосодержащих примесей (песка, глины, извести и.д.) |
|
Диаметр всасывающего патрубка DN1, " (дюйм) |
3 |
|
Диаметр напорного патрубка DN2, " (дюйм) |
3 |
|
Материал корпуса |
Чугун с антикоррозийной обработкой |
|
Максимальная температура перекачиваемой жидкости, °C |
60 |
|
Максимальная температура окружающей среды, °C |
40 |
|
Максимальная высота всасывания, м |
8 |
|
Диаметр твердых частиц во взвешенном состоянии, мм |
3 |
|
ГАБАРИТНЫЕ РАЗМЕРЫ |
|
|
Длина, мм |
403 |
|
Масса, кг |
32.5 |
|
Ширина, мм |
230 |
|
Высота, мм |
300 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Длина упаковки, мм |
435 |
|
Ширина упаковки, мм |
265 |
|
Высота упаковки, мм |
330 |
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ЦЕНТРОБІЖНІ НАСОСИ
Купити насос відцентровий LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Бронза |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 32.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 403 мм |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 3 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | Leo |
| Клас ізоляції | F |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Номінальна сила струму I(А) | 11.5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Тип | Відцентрові |
| Клас захисту | IPX4 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 3 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 15 764 ₴
