

Насос дренажний 0.4кВт Hmax 9м Qmax 216л/мін LEO (773113)
Насос дренажний 0.4кВт Hmax 9м Qmax 216л/мін LEO (773113)
Насоси цієї серії обладнані поплавковим вимикачем і можуть використовуватися для: перекачування чистої води, постачання води з відкритих ставків, викачування води з підвальних приміщень, льохів, колодязів, резервуарів, систем зрошування і поливання низького тиску.
Конструкція:
- Корпус насосної частини: нержавіюча сталь;
- Кожух двигуна: алюміній;
- Вал двигуна: нержавілий сталь;
- Робоче колесо: технополімер;
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт;
- Вихідний патрубок: технополімер;
- Плавковий вимикач: пластик.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: асинхронний, з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Напруження: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Довжина кабеля: 10 м;
- Швидкодія: 216 л/мін;
- Напор: 9 м;
- Клас захисту: ip68.
Умови застосування:
- Максимальна глибина занурення: до 5 м;
- Максимальна температура перекачованої рідини: +40 oC;
- Максимальна температура навколишнього середовища: +45 oC;
- Максимальний розмір твердих частинок: до 5 мм.
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Aquatica |
|
Гарантія, міс |
18 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Потужність, Вт |
400 |
|
Максимальний напір, м |
9 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
216 |
|
Напруга, В |
220 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Технополимер |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, з вбудованим в обмотку термозахистом |
|
Механічне ущільнення |
Кераміка/графіт |
|
Клас захисту |
IP68 |
|
Довжина кабелю, м |
10 |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
40 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
45 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Довжина, мм |
170 |
|
Ширина, мм |
170 |
|
Висота, мм |
380 |
|
Маса брутто, кг |
16.75 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
220 |
|
Ширина упаковки, мм |
220 |
|
Висота упаковки, мм |
440 |
Купити насос дренажний LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простих форм, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у вас виникли питання, ви можете подзвонити за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Експерти нашого інтернет-магазину дадуть Вам детальні консультації і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Максимальний напір | 9 м |
| Пропускна здатність | 12.96 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 16.75 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773113 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Офіційна гарантія | 18 місяців |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Маса брутто, кг | 17 кг |
| Довжина, мм | 170 мм |
| Ширина, мм | 170 мм |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Висота, мм | 380 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 45 |
| Клас захисту | IP68 |
| Напруга, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
| Напір | 9.0 |
| Довжина упаковки, мм | 220 |
| Висота упаковки, мм | 440 |
| Ширина упаковки, мм | 220 |
- Ціна: 9 075 ₴
