




Пістолет продувний металевий корпус пневматичний 212мм SIGMA (6831041)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет продувний металевий корпус пневматичний 212мм SIGMA (6831041) використовується для продувки або очищення різних поверхонь.
Надійний корпус, виконаний з алюмінієвого лиття під тиском, захищає внутрішні механізми від ударів і інших пошкоджень механічного типу. Легкий корпус пістолета забезпечує комфортну роботу.
Переваги:
- Алюмінієвий корпус
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Sigma |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Робочий тиск, бар |
2.0-6.0 |
|
Пневмороз'єм |
1/4" |
|
Споживаний об'єм повітря, л/хв |
85-200 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Об'єм, м³ |
0.000984 |
|
Довжина, мм |
212 мм |
|
Маса нетто, кг |
0.275 |
|
Маса брутто, кг |
0.303 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Тип упаковки |
блістер |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 200 літр/хв |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6831041 |
| Тип упаковки | блістер |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Довжина, мм | 212 мм |
| Споживаний об'єм повітря, л/хв | 85-200 |
| Робочий тиск, бар | 2.0-6.0 |
| Пневморазъем | 1/4" |
- Ціна: 214 ₴
