



Станція 0.6кВт Hmax 35м Qmax 50л/мін (самовсачущий насос) 24л LEO (776201)
Насосна станція 0.6кВт Hmax 35м Qmax 50л/мін (самос. насос) 24л LEO (776201)
Система водопостачання обладнана гідроакумулятором 24 літри і автоматикою. Станції призначені для перекачування чистої води і можуть використовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підняття води в трубопроводах низького тиску, для зрошувальних систем садів та городів, теплиць і хлопців. Реле тиску контролює роботу електронасоса - налаштування реле тиску Р (вкл) 1.4 бар / Р(викл) 2.4 бар.
Встановлення обладнання повинне відбуватися в місцях, захищених від атмосферної дії та вологи.
Насосна частина:
- Корпус: технополімер;
- Робоче колесо: технополімер;
- Вал двигуна: нержавілий сталь AISI 304;
- Гідроакулятор: розмальована сталь;
- Автоматика: Сила тиску;
- Манометр входить в комплектацію.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритий тип, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Підшипник: гойдання (C&U);
- Напруження: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: F;
- Клас безпеки: IPX4;
- Довжина кабеля: 1 м.
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40oС;
- Максимальна температура перекачованої рідини: +35oС;
- Максимальний тиск у робочій камері насосу: до 7 бар;
- Максимальна висота всмоктування: до 8 м;
- Тільки для чистої води без абразивих домішок (піска, глини, вивести і т.д.)
- Воденьовий показник води (рН): 6.5-8.5;
- Загальна мінеральна система води: не більше 1500 г/м3;
- Кількість гарантійних послуг: 12 місяців.
|
ОСНОВНІ ДАНІ |
|
|
Торгова марка |
Leo |
|
Гарантія, міс |
12 |
|
ТЕХНІЧНІ ДАНІ |
|
|
Тип |
самовсмоктуючі |
|
Потужність, Вт |
600 |
|
Максимальний напір, м |
35 |
|
Максимальна продуктивність, л/хв |
50 |
|
Кількість фаз |
Однофазний |
|
Напруга, В |
220 |
|
Номінальна сила струму, I (А) |
2.4 |
|
Частота, Гц |
50 |
|
Вал двигуна |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Робоче колесо |
Нержавіюча сталь AISI 304 |
|
Тип двигуна |
Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом |
|
Механічне ущільнення |
Кераміка/графіт |
|
Клас ізоляції |
F |
|
Клас захисту |
IPX4 |
|
Довжина кабелю, м |
1.5 |
|
Перекачувана рідина |
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
|
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) |
1 |
|
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) |
1 |
|
Матеріал корпусу |
Технополімер |
|
Об'єм бака, л |
24 |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C |
35 |
|
Максимальна температура навколишнього середовища, °C |
40 |
|
Максимальна висота всмоктування, м |
8 |
|
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм |
0.2 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Довжина, мм |
460 |
|
Ширина, мм |
275 |
|
Висота, мм |
580 |
|
Маса брутто, кг |
12.6 |
|
УПАКОВКА ТОВАРА |
|
|
Довжина упаковки, мм |
480 |
|
Ширина упаковки, мм |
295 |
|
Висота упаковки, мм |
620 |
Купити станцію водопостачання LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у вас виникли питання, ви можете подзвонити за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Експерти нашого інтернет-магазину дадуть Вам детальні консультації і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Максимальна пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Максимальний напір | 35 м |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Споживана потужність (W) | 0.6 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 12.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 776201 |
| Напір max, м | 31 |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Напір min, м | 8 |
| Клас ізоляції | F |
| Обсяг бака, л | 24 |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Номінальна сила струму I(А) | 2.4 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Офіційна гарантія | 12 місяців |
| Продуктивність min, л/хв | 10 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 30 |
| Продуктивність max, л/хв | 50 |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальний напір, м | 20 |
| Довжина, мм | 460 мм |
| Ширина, мм | 275 мм |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Висота, мм | 580 |
| Маса, кг | 12.6 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Напруга, В | 220 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр всмоктуючого патрубка DN1, " (дюйм) | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 480 |
| Висота упаковки, мм | 620 |
| Ширина упаковки, мм | 295 |
| Максимальна продуктивність л/м | 50 |
- Ціна: 6 021 ₴
