Кошик
424 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Відцентрові

ЦЕНТРОБІЖНІ ГЛИБИННІ НАСОСИ

До потужних пристроїв для бесперебійної подачі чистої води відносять глибинні насоси. Дані агрегати представлені декількома моделями, і в системі приватного водозабезпечення при заборі води зі свердловини широко застосовуються багатоступінчаті насоси.

Зумовлено це тим, що насос глибинний центробіжний є оптимальним варіантом для більшості свердловин. До характеристик даного прибору відносять:

  • Невелекі габаритні розміри ;
  • Практичність;
  • Потужність;
  • Надійність;

Робочі колеса пристрою мають разні діаметри, що впливає на продуктивність насосу. Також моделі відрізняються між собою кількістю ступенів,  кількість яких впливає на напір насосного агрегату.

Особливості

Застосовується насос глибинний центробіжний для перекачування води зі свердловини у великій кількості - біля 60 л на хвилину для побутових потреб, та більше 1000 л\хв для промисловості.  Для свердловинних насосів характерний високий рівень захисту - IP68.

Центробіжні глибинні моделі є ідеальним рішенням для встановлення в свердловини глибиною від 10 м. Також важливою перевагою даних агрегатів є універсальність. Ії можна застосовувати при облаштуванні артезіанських або пісчаних свердловин.

В Україні придбати глибинні центробіжні насоси з потрібними технічними характеристиками можна в інтернет магавзині ТехБаза. Наша компанія пропонує насосне обладнання від провідних виробників, якість яких підтверджена сертифікатами.

Ми є офіційними дистрибьюторами та працюємо без посередників. За рахунок прямих поставок ціна у нас найбільш вигідна. Вартість залежить від потужності моделі, продуктивності, бренду та інших параметрів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner