Кошик
422 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Вихрові

ВИХРОВІ ГЛИБИННІ НАСОСИ

Популярним різновидом насосного обладнання є занурювальні вихрові насоси. Працюють води не на поверхні, а в середовищі, яке перекачується. Частіше вихрові глибинні насоси використовують для перекачування води та інших не дуже в'язких рідин. Завдяки особливій конструкції вони здатні викачувати рідину зі свердловини під великим тиском.

Оснащені вихрові занурювальні насси одним робочим колесом периферійного типу та встановлюються в свердловинах мінімального діаметру 100 мм. Важливо! Насоси даного типу заборонено використовувати для плавальних басейнів, також вони не застосовуються при перекачуванні абразивних, агресивних середовищ, палива, вибухонебезпечних речовин та хімічних рідин .

Вихрові занурювальні насоси призначені:

  • для оснащення систем подачі води, що працюють в автоматичному режимі ( побутового та промислового призначення) для поливу городів та садових ділянок.;
  • як обладнання для підвищення тиску в системі водозабеспечення;
  • для зоотехнічних цілей

Придбати вихрові занурювальні насоси за доступною ціною можливо в інтернет магазині ТехБаза. Насосне обладнання від провідних виробників  має сертифікати, що гарантують їх якість, тривалий строк експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner