Кошик
424 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Насоси для басейну

Насоси для басейну


Насос для басейну - один з найважливіших компонентів системи басейну . Це спеціальні конструкції всмоктувальних-нагнітальних насосів, стійкі до хімічних речовин у басейні, корозії, високій температурі води і оснащені так званими попередніми фільтрами. Насоси для басейнів створюють циркуляцію води, всмоктуючи її з басейну і нагнітаючи до пісочного фільтру, вони можуть бути зроблені з пластику, бронзи, чавуну або інших матеріалів. Приблизно передбачається, що насос басейну повинен мати здатність «переміщати» весь обсяг басейну чотири рази в день , додатково беручи до уваги втрати в гідравлічній системі та атракціонах басейну (масажі, протитечії і т. д.). 

Купити насос для басейну

Все владельцы бассейнов хотят, чтобы вода, которую они используют, была чистой, здоровой и пригодной для использования. Это чрезвычайно важное занятие, игнорирование которого может вызвать множество технических проблем и проблем со здоровьем. Насосы для бассейнов делятся на два типа - с синтетическим картриджем, являющимся фильтром, и насосы на основе кварцевого песка с фильтрующими свойствами. Выбор идеальной помпы очень важен, поэтому вы должны тщательно продумать свой выбор.
 
Насос для бассейна какой фирмы лучше выбрать?

протягом багатьох років, ми рекомендуємо установку перевірених в якості насосів для басейну фірми "LEO", які гарантують довгі роки безвідмовної роботи. Продукція компанії "LEO" – це не лише краща якість на ринку, але також екологічність і безпека.


Потрібна консультація у виборі насоса для басейну

Деякі компанії в Україні мають такий досвід роботи з насосами для басейнів, як ми. Зателефонуйте нам за телефонами: ☎ +380 97 55 65 758, +380 93 55 65 759. 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner