Кошик
291 відгук
promo_banner
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Каналізаційні станції

Каналізаційні станції

 

На щастя, на ринку є спеціальні перекачувальні і подрібнюючі пристрої, які забезпечують безперешкодний відтік стічних вод з об'єктів, розташованих навіть на кілька метрів нижче септика або каналізації, а також із санвузлів, розташованих далеко від стояка каналізації (унітаз, умивальник, ванна, душова кабіна, кухонна раковина).

Завдяки цьому розташування індивідуальної сантехніки у ванній, кухні або пральні може бути будь-яким. Людська або промислова діяльність підприємства вимагає наявності каналізаційної системи, що забезпечує збір і очищення стічних вод з місця їх виникнення. І чим краще якість каналізації, тим менше буде проблем у власників об'єктів.

 

Види пристроїв для побутових каналізаційних насосних станцій

 

Завдання станції очищення стічних вод полягає в тому, щоб довести стічні води до рівня, на якому вони знаходяться. Завдяки тиску, який створюється насосною станцією, стічні води потрапляють у септики або очисні споруди. Забруднені або фекальні стічні води повинні бути усунені. Для цього повинна бути спроектована і встановлена високоякісна й ефективна система, яка буде працювати надійно і в довгостроковій перспективі. Аварійна зупинка і поточний ремонт є обов'язковими.

Каналізаційної станцією  легко керувати, навіть якщо туалет знаходиться на значній відстані від каналізаційної труби, як горизонтально, так і вертикально. Залежно від дизайну ці механізми чудово працюють як в туалеті, так і на кухні.Каналізаційні станції, як правило, оснащені ріжучим механізмом, що дозволяє подрібнювати як каналізаційну і туалетний папір, так і більш великі предмети (гумові рукавички, текстильні рушники, засоби жіночої гігієни).

 

Каналізаційна насосна станція для приватного будинку дуже популярна серед власників приватних будинків. Це обладнання зазвичай входить в комплект:

1. Поліетиленова ємність різного обсягу;

2. електричний насос з поплавковим вимикачем;

3. кабелі для установки електроживлення;

4. зворотний клапан.

Професійне проектування і правильний монтаж каналізаційної системи, експлуатація каналізаційної насосної станції та дотримання всіх правил експлуатації забезпечать комфорт життя всім членам Вашої сім'ї.

 

Ви можете купити каналізаційні станції безпосередньо на нашому сайті, оформивши замовлення, або зв'язавшись з нами зручним для Вас способом.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner