Кошик
337 відгуків
promo_banner
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Інструкція

Інструкція

1. Необхідно зачистити дроти від зовнішньої ізоляції.

2. Для того щоб готове з'єднання вийшло компактним, невеликого зовнішнього діаметра (тобто якщо Ви хочете зменшити зовнішній діаметр готового з'єднання) та для підвищення рівня електробезпеки - рекомендуємо обрізати дроти кабелів «в розбіг» так, як показано на фото нижче.

3. Потім зачистите від ізоляції приблизно на 6 - 7 мм від краю кожен з дротів кабелю (в нашому випадку в якості прикладу подовжуємо трижильні кабелі плоского та круглого перерізів).

4. Одягніть на один з кабелів зовнішню термоусадкову трубку з комплекту для подовження кабелю.

Смужки еластичні клейові - це еластичні клейові стрічки між двома захисними паперовими стрічками.

Безпосередньо перед використанням клейових смужок необхідно зняти захисні паперові стрічки.

 Після нагріву за допомогою фена, при температурі близько 350-ти ˚ С (градусів Цельсія), відбудеться полімеризація клейового складу.

Додаткова ізоляційна трубка ПВХ - 4 шт. - рекомендовані для використання тільки у випадках з'єднання дротів кабеля за допомогою пайки!

6. Зведіть всі жили дроту та закріпіть їх за допомогою ізоляційної стрічки.

7. Необхідно зачистити ділянки кабелю без ізоляційної стрічки наждаковою стрічкою (папером) на відстані не менше 100 мм з кожного боку від місця з'єднання проводів. Потім необхідно знежирити.

8. На зачищених наждаковою стрічкою кінцях зовнішньої ізоляції з'єднуюючих дротів обережно намотайте невеликі смужки сирої гумової стрічки.

9. Обережно, трохи підтягуючи, намотайте на з'єднані кабелі (між ділянками з намотаним на кінцях смужками сирої гумової стрічки) еластичні клейові смужки (безпосередньо перед використанням клейових смужок необхідно зняти захисні паперові стрічки).

10. Встановіть зовнішню термоусадкову трубку так, щоб вона рівномірно перекривала зовнішню ізоляцію з'єднаного кабелю з кожного боку. Посадіть зовнішню термоусадочну трубку за допомогою промислового фена. Слід дотримуватися обережності при використанні фена, щоб не перегріти зовнішню ізоляцію проводів та кабелів.

11. Дайте охолонути зовнішній термоусадковій трубці, перш ніж піддавати її будь-якої механічній дії. Після повного охолодження зовнішньої термоусадкової трубки подовжений Вами кабель електроживлення готовий до застосування!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner