Кошик
424 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Розширювальні баки для опалення

Розширювальні баки для опалення

Яку роль відіграє розширювальний бак в системі центрального опалення?

  Опалювальні установки повинні бути обладнані розширювальним баком, що дозволяє абсорбувати збільшений об'єм води під час її нагрівання. Якщо це неможливо, тиск в установці надмірно зросте, що може призвести до її відкриття або спрацьовування запобіжного клапана. 

Типи розширювальних баків

  В установках опалення використовуються два типи розширювальних баків - відкритий і діафрагмовий. Відкриті судини встановлюються в установках з живленням від твердопаливного котла, який захищає від неконтрольованого підвищення тиску в разі перегріву - закипання води. Вони завжди встановлюються в найвищій точці опалювального контуру і підключаються безпосередньо до котла, так званий стояк. Потім водяний пар по зливній трубі направляється в каналізацію.

  Розширювальні баки можна встановлювати тільки при живленні системи від котла, де внутрішня автоматика оберігає воду від перегріву. Установки, обладнані таким посудиною, називаються закритими.

З чого складається бак високого тиску?

  Бак високого тиску складається з двох камер - води і повітря, розділених гнучкою діафрагмою. При збільшенні об'єму води при її нагріванні повітря стискається і тиск води в системі трохи збільшується. Вибір розміру розширювального бака в першу чергу залежить від об'єму води в системі. Передбачається, що його обсяг повинен складати приблизно 4% від об'єму води в радіаторах, трубах і бойлері. 

  При виборі баків високого тиску необхідно також враховувати статичний тиск установки, тобто висоту між найнижчою і найвищою точкою. Деякі котли мають розширювальні баки заводського виготовлення, і вам потрібно лише перевірити, чи вистачить їх потужності для конкретної установки. 

  Фахівці нашого інтернет магазину нададуть повну консультацію і підберуть варіант саме для вашої системи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner