Кошик
424 відгуків
НЕМАЄ ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У ВАЙБЕР ТА ТЕЛЕГРАМ+380 97 55 65 758
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Гідроакумулятори і розширювальні баки


Гідроакумулятори і розширювальні баки

 

  Для нормалізації тиску в системі опалення використовується безліч пристроїв. Але найголовніший з них - це гідроакумулятор. Його конструкція дозволяє автоматично стабілізувати тиск теплоносія при зміні температурного режиму.

Гідроакумулятор встановлюється тільки в закритих системах опалення. Для них характерний високий тиск води, що виникає з-за її нагрівання. Тому при перевищенні допустимого показника потрібна система компенсації.

 

  Це сталева конструкція, розділений всередині на дві камери. Один з них призначений для наповнення водою з системи опалення, а інший служить компенсатором повітря. Для встановлення оптимального показника тиску в повітряній камері є клапан в гидроаккумуляторе. З його допомогою змінюється ступінь нагнітання повітря, таким чином адаптуючи прилад до параметрів конкретної системи опалення.

 

  Розширювальні баки за типом нагрівальної мембрани можуть мати різний обсяг, що визначає особливості її застосування. В основному ємності йдуть від 6 до 12 літрів. Все залежить від індивідуальних потреб кожної установки, але ми можемо з упевненістю сказати, що правильне обладнання забезпечить довговічне функціонування системи опалювання у вашому будинку. 

 

  Якісний розширювальний бак для системи опалення слід купувати в спеціалізованих магазинах, де грамотні фахівці зроблять правильний вибір. У цьому випадку безперебійне опалення гарантовано. Саме таким є наш магазин Techbaza.ua. А за рахунок того, що ми є офіційними представниками торгової марки Aquatica – у Вас є можливість купити гідроакумулятори і розширювальні баки недорого і з доставкою в будь-яке місто України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner