Кошик
397 відгуків
promo_banner
+380 (97) 556-57-58
+380 (93) 556-57-59
+380 (97) 563-64-64
обл Дніпропетровська, с.Лобойківка, вул. Центральна, 125, Петриковка, Україна
Інтернет-магазин "ТехБаза"
Залишити відгук

Свердловинні насоси

Глибинні насоси

 До оптимального обладнання в облаштуванні свердловини відносяться погружні насоси. Це потужні агрегати, що забезпечують подачу води в житлові приватні будинки, а також адміністративні будівлі. Як вже зрозуміло з назви, під час роботи агрегат знаходиться повністю під водою ( його занурюють на глибиину, котра рекомендована виробником насосного обуладнання)

Насос глибинний для води кріпиться за допомогою підвісного механізму ( підвісу). Це потрбіно для того, щоб при виникненні аварійної ситуації, прилад можна було витягти  зі свердловини максимально швидко та без пошкодження.

Чому обирають глибинні типи насосів

 Глибинний насос для свердловини є розповсюдженним обладнанням за рахунок чисельних переваг:

  1. Можливість встановлення під дзеркало води до 80 м
  2. Евективне транспортування води зі свердловини до працюючих автономних систем водозабезпечення різних об'єктів ( дачних будиночків, готелів, офісних приміщень, промислових підприємств)
  3. Застосування для наповнення спеціальних резервуарів, с наступним використанням води для побутових та промислових цілей
  4. Високий корефіцієнт корисної дії. Глибинний насос здатний транспортувати на поверхню більше 1000 л води за хвилину. Цього об'єму достатньо для вирішення побутових та промислових проблем.

Окрім того, глибинні насоси для колодязя\свердловини надійні, мають простий принцип роботи, представлені різноманітними моделями, що дозволяє обрати агрегат для вирішення різних задач.

Типи глибинних насосів

Пристрій для подачі води зі свердловини глибинного типу виконані 4-ма основними видами. Це центробіжні, вібраційні, вихрові та шнекові агрегати, котрі відрізняються  між собою конструкцією, технічними характеристиками, тощо.

Глибинні центробіжні насоси

Такі насоси характеризуються практичністю, потужністю, чудово виконують функції у водозабезпеченні. Об'єм води, що перекачується за одну хвилину становить від 20 до 1000  і більше літрів. 

Глибинні вібраційні насоси

Вони відносяться до бюджетних моделе, застосовуються в заміських будинках, готелях та об'єктах іншого призначення.

Вода такими насосами подається об'ємом 7-15 л/хв, при роботі створюється шум. Агрегати не мають системи фільтрації, можуть викачувати воду, в якій знаходиться дрібне сміття, пісок.

Глибинні шнекові

Їх встановлення  відбувається також під водою (на невеликій глибині), але окрім поливу ділянок їх також використовують для наповнення систем водозабезпечення. Показник продуктивності складає 20-40 літрів на хвилину.

До переваг  даних моделей  відносять  здатність усувати тверді частинки під час перекачування води. Робочий механізм агрегату при цьому не пошкоджуються, адже все навантаження прикладено до шнека, який можна самостійно замінити безь залучення спеціаліста.

В Києві та інших містах придбати надійний глибинний насос від провідних виробників можливо в інтернет магазині ТехБаза. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором, тому ціна на насосне обладнання доступна для кожного. Вартість агрегату залежить від моделі, продуктивності, потужності та інших параметрів.

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner